Dodaj INFO

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

Ankieta

Kalendarz

2014-04-13

Powiatowy Jarmark Wielkanocny w Borowej

Miejscowość:Borowa
Rodzaj imprezy:impreza
Wstęp:-Gmina Borowa i tutejszy Gminny Ośrodek Kultury ponownie staną się centrum przedświątecznego, wielkanocnego nastroju. W niedzielę 13 kwietnia odbędzie się Powiatowy Jarmark Wielkanocny. – Zapraszamy mielczan na przejażdżkę do nas. Będzie prawdziwie regionalny klimat i degustacje wspaniałych potraw – zachęcają organizatorzy.

Powiatowy Jarmark Wielkanocny po raz kolejny odbędzie się w Gminie Borowa, która w przeciągu ostatnich lat wsławiła się organizacją znakomitych imprez folkowych w powiecie mieleckim. podobnie ma być i w tym roku, dlatego organizatorzy mają nadzieję, że Jarmark Wielkanocny odwiedzą nie tylko mieszkańcy gminy, ale także okolicznych gmin powiatu mieleckiego i samego Mielca. Niedzielny, popołudniowy termin imprezy ma temu sprzyjać.

W programie – tuż po oficjalnym otwarciu Jarmarku o godz. 15 – zaplanowana jest prezentacja stoisk wystawienniczych gmin powiatu mieleckiego, rozstrzygnięcie konkursów na potrawę wielkanocną z jajem oraz tradycyjny stół wielkanocny. Będzie degustacja potraw regionalnych, koncert kapeli Borowiacy, wiosenne aranżacje wokalne, wystawa rękodzieła artystycznego i kiermasz.

Starostwo Powiatowe w Mielcu, Wójt Gminy Borowa i Gminny Ośrodek Kultury w Borowej zapraszają na Powiatowy Jarmark Wielkanocny – już 13 kwietnia br. od godz. 15 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Borowej.k

Facebook

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIES Copyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: ideo Powered by: CMS Edito
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!